2012-2013 оқу жылындағы жалпы білім беретін пәндер бойынша олимпиаданың Республикалық кезеңінің қорытындылары |
Жалпы білім беретін пәндер бойынша оқушылар олимпиадасының республикалық кезеңі жаратылыстану-математика бағыттағы пәндерден 12-18 наурыз аралығында Талдықорған қаласында, гуманитарлық пәндер бойынша 25-30 наурыз аралығында Тараз қаласында өткізілді.
Облыс бойынша жаратылыстану-математика бағыттағы пәндерден 29 оқушы қатысып, оның 12-і жүлделі орынды иеленсе, облыс жалпы командылық есепте 2-орынды, ал гуманитарлық пәндер бойынша 28 оқушы қатысып, оның 10-ы жүлделі орындарды иеленді.
№ |
Қатысушының аты-жөні |
Сыныбы |
Мектебі |
Пәні |
Орны |
1 |
Ерланов Досжан |
9 |
Облыстық дарынды балаларға арналған қазақ-түрік мамандандырылған мектеп-интернаты |
Биология |
І |
2 |
Мұратов Дәурен |
11 |
Облыстық дарынды балаларға арналған қазақ-түрік мамандандырылған мектеп-интернаты |
Информатика |
І |
3 |
Қайыржанов Дамир |
9 |
Облыстық дарынды балаларға арналған қазақ-түрік мамандандырылған мектеп-интернаты |
Физика |
ІІ |
4 |
Акдавлетов Бақытжан |
9 |
Облыстық дарынды балаларға арналған қазақ-түрік мамандандырылған мектеп-интернаты |
Биология |
ІІ |
5 |
Ерекешов Нұрхан |
11 |
Облыстық дарынды балаларға арналған қазақ-түрік мамандандырылған мектеп-интернаты |
Биология |
ІІ |
6 |
Итегулов Данияр |
11 |
Орал қаласының №35 мектеп-лицейі |
Информатика |
ІІ |
7 |
Иманкулов Ильяс |
11 |
Орал қаласының №35 мектеп-лицейі |
Химия |
ІІІ |
8 |
Серікқали Аңсар |
11 |
Облыстық дарынды балаларға арналған қазақ-түрік мамандандырылған мектеп-интернаты |
Химия |
ІІІ |
9 |
Габдуллин Асланбек |
10 |
Облыстық дарынды балаларға арналған қазақ-түрік мамандандырылған мектеп-интернаты |
Физика |
ІІІ |
10 |
Шадеева Айгерім |
11 |
Орал қаласының №35 мектеп-лицейі |
Физика |
ІІІ |
11 |
Айтқалиев Сұлтан |
10 |
Облыстық дарынды балаларға арналған қазақ-түрік мамандандырылған мектеп-интернаты |
Биология |
ІІІ |
12 |
Абдешев Қуандық |
11 |
Облыстық дарынды балаларға арналған қазақ-түрік мамандандырылған мектеп-интернаты |
Биология
|
ІІІ |
13 |
Купбольсинова Динара |
10 |
Орал қаласының №17 жалпы білім беретін орта мектебі |
Орыс тілі мен әдебиеті |
І |
14 |
Қойшыбаева Әсел |
10 |
Дарынды балаларға арналған мамандандырылған С.Сейфуллин атындағы №11 облыстық қазақ мектеп-интернат кешені |
Құқық негіздері |
І |
15 |
Имашева Елена |
11 |
Орал қаласының №35 мектеп-лицейі |
Ағылшын тілі |
ІІ |
16 |
Абдигалиева Алина |
11 |
Дарынды балаларға арналған мамандандырылған С.Сейфуллин атындағы №11 облыстық қазақ мектеп-интернат кешені |
Ағылшын тілі |
ІІ |
17 |
Каримов Әділет |
11 |
Орал қаласының Ә.Молдағұлова атындағы №38 мектеп-лицейі |
Қазақстан тарихы |
ІІ |
18 |
Мұхамбетова Сәуле |
10 |
Дарынды балаларға арналған мамандандырылған С.Сейфуллин атындағы №11 облыстық қазақ мектеп-интернат кешені |
Құқық негіздері |
ІІ |
19 |
Зайнуллиева Аида |
10 |
Орал қаласының М.Мәметова атындағы №27 мектеп-лицейі |
Қазақ тілі мен әдебиеті |
ІІІ |
20 |
Ғазез Нәзік |
11 |
Дарынды балаларға арналған мамандандырылған С.Сейфуллин атындағы №11 облыстық қазақ мектеп-интернат кешені |
Қазақ тілі мен әдебиеті |
ІІІ |
21 |
Галиуллин Аманжол |
11 |
Орал қаласының №32 жалпы білім беретін орта мектебі |
Орыс тілі мен әдебиеті |
ІІІ |
22 |
Сәрсенгалиева Әсел |
11 |
Дарынды балаларға арналған мамандандырылған С.Сейфуллин атындағы №11 облыстық қазақ мектеп-интернат кешені |
Құқық негіздері |
ІІІ |
|